Genel

Kadın Futbolcu Sheppard’ın İntihar Sebebi Ortaya Çıktı

Kadın Futbolcu Sheppard’ın İntihar Sebebi Ortaya Çıktı

West Ham United’ın hanım futbol takımının yetenekli oyuncusu Sheppard, lezbiyen sevgilisi ilişkilerini ailesine açıklamak istemeyince kendini astı.

İngiltere’de West Ham kulübünün hanım futbol takımında forma giyen 20 yaşındaki Katie Sheppard’ın, lezbiyen sevgilisi ilişkilerini ailesine açıklamak istemeyince kendini asarak intihar etmiş olduğu ortaya çıktı.

“SAKIN TELEFONUNA BAKMA”

“Gelecek vadeden bir futbol yıldızı” olduğu belirtilen ve bununla birlikte Kent Üniversitesi’nde spor terapistliği eğitimi alan Sheppard’ın ölümünden ilkin kız arkadaşıNancy Richardson’a agresif telefon mesajları yollamış olduğu ve son mesajında “Sakın telefonuna bakma, bu sebeple yanıma gelmek isteyebilirsin. Ancak gelirsen kapıyı açmam fizyolojik olarak mümkün olmayacak” söylediği açıklandı.

 

CANSIZ BEDENİNİ ANNESİ BULDU

2 Temmuz’da hayatına son veren Sheppard’ın vefatıyla ilgili Croydon Ölüm Olayları İnceleme Odası’nda görülen davada, genç sporcunun cansız bedenini annesinin eşi Nathaniel Hall’ın bulmuş olduğu açıklandı.

 

İLİŞKİ İNTİHARLA ORTAYA ÇIKTI

Hall verdiği ifadede, “Shepperd’ın homoseksüel bulunduğunu ve Nancy Richardson isminde bir kız arkadaşının bulunduğunu Shepperd’ın ölümünden sonrasında öğrendiğini” deklare etti ve genç çiftin beraber intihar etme sonucu almış olmasından endişelendiği için derhal Richardson ailesinin evine gittiğini belitti.

HİÇBİR SUÇ UNURU BULUNMADI

Hall bu sırada Richardson’ın ebeveyninin kızlarının ilişkisini öğrendiğini de sözlerine ekledi. Adli doktor dava sonucunda Sheppard’ın ölümünde “hiçbir kabahat unsuru bulunmadığı” sonucuna vardı ve ailesine başsağlığı diledi.

 

admin

Kasım 7th, 2014

No Comments

Bir Cevap Yazın

ON AİR