haberler

Gözü Dönmüş Aşık, Eşcinsel Sevgilisine Ailesini Öldürttü

Gözü Dönmüş Aşık, Eşcinsel Sevgilisine Ailesini Öldürttü

Brezilya’da homoseksüel hanım, ilkin sevgilisine anne-babasını öldürttü, sonrasında da hapishanede bu katille evliliğe ilk adımını attı.

Eşcinsel evliliğin yasal olduğu Brezilya’da cinayetten mahkûm olan iki hanım hapiste evliliğe ilk adımını attı. Şimdi de aynı koğuşta kalıyorlar

Brezilya, iki homoseksüel mahkûmun yaşamış olduğu aşkı konuşuyor. İkisi de katliam sebebiyle hapiste olan Suzanne Von Richthofen (30) ve Regina Sandra Sanchez (36), Rio De Janeiro’da kaldıkları hapishanede evliliğe ilk adımını attı. Eşcinsel evliliğin yasal olduğu Brezilya’da büyük ses getiren aşk ikilinin hapishanede çalışmış oldukları tekstil atölyesinde tanışmalarıyla başladı. Sanchez, âşık olduğu Richthofen için, kocasını öldürüp parçalara ayıran eski sevgilisinden ayrıldı. İkili kısa sürede ilişkilerini ilerleterek evlilik sonucu aldı. Çift şimdi evlendikleri hapishanede aynı koğuşta kalıyor.

18 YAŞINDA ANNE-BABASINI ÖLDÜRTTÜ

Eşcinsel aşıkların bu kadar ses getirmesi geçmişlerine dayanıyor. Richthofen 18 yaşlarında, anne ve babasını öldürtmüştü. Ailesinin sevgilisiyle ilişkisine karşı çıkması üstüne genç kız adam arkadaşı ve onun kardeşine anne ve babasını demir çubuklarla döverek öldürttü. Genç kız o sırada salonda bekledi. Çift ebeveynlerin milyonlarca dolarını alıp mutlu bir yaşam sürmeyi planlıyordu. Ancak üçü de yakalanıp 39’ar yıl hapis aldı. Sanchez ise 2006 senesinde bir evladı kaçırmış, ailesi fidye ödemediği için de öldürmüştü. Sanchez’e de 27 yıl ceza verilmişti.

Kaynak: www.haberler.com 01.11.2014

admin

Kasım 2nd, 2014

No Comments

Bir Cevap Yazın

ON AİR