haberler

Gay çift ameliyatla hanım oldu, evleniyor

Gay çift ameliyatla hanım oldu, evleniyor

İngiltere’de yaşayan Paul Sandford ve John Hart adlı iki adam 2004 senesinde birbirlerine aşık oldular. 59 yaşındaki Paul Sandford 2006 senesinde ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi ve hanım oldu. Çiftin birlikteliği devam ederken bu kez 2008 senesinde 43 yaşındaki John da aynı ameliyatı geçirerek hanım oldu.

Worcester, Warndon’da yaşayan  çift 2008 senesinde doğum belgelerindeki isimlerini mahkeme kararıyla değiştirerek hanım isimlerine kavuştular. Paul Stanford, Parma Bertoli adını alırken John Hart’ın adı da Stephanie Nickles adını aldı. Geçen yıl İngiltere parlamentosunun eşcinsel evliliklere onay vermesinin peşinden evlilik planları icra eden çift, Parma’nın beyninde çıkan tümör sebebiyle bu planlarını hızlandırmaya karar verdi.

Doktorlar 2014’ün Ekim ayında Parma Bertoli’ye 12 aylık ömrünün kaldığını söylediler. Bunun üstüne evlilik tarihini öne alan  çift gelecek ay dünya evine girmeye hazırlanıyor. İkisinin de adam olarak başladığı ilişkilerinde son noktayı 2 hanım olarak evlenmekle koyacak olan  çift bu evliliğin fazlaca hususi olması için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor.

admin

Ocak 10th, 2015

No Comments

Bir Cevap Yazın

ON AİR