haberler

Eşcinsel Çift Bebek Sahibi Oldu

Eşcinsel Çift Bebek Sahibi Oldu

Kanada’da eşcinsel olan erkek çift, uzun süredir hasretini çektikleri çocuklarına taşıyıcı anne sayesinde kavuştular. BJ Barone ve Frankie Nelson çifti, minik yavruyu kucaklarına aldıklarında gözyaşlarına hakim olamadı. Eşcinsel çift minik bebeğe Milo adını verdi.

Eşcinsel çiftin, minik yavruyu taşıyıcı anneden aldıklarında gözyaşlarına hakim olamaması fotoğraf karelerine yansıdı. Kanadalı fotoğrafçı Lindsay Foster, kare kare fotoğrafladığı anlar için eşcinsel çiftin çocuk sahibi olmaya hazırlıklı olduklarını gözlemlediğini anlattı.

Taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olan babalar, çocuklarının fotoğrafını Facebook sayfasından paylaşırken “Çok güzel, sağlıklı bir oğlan çocuğumuz oldu. Çok şanslıyız” diye yazdılar. Bu fotoğraf çok kısa sürede 6 bin 111 beğeni aldı. Genç çift olumlu olumsuz tüm yorumlara saygı duyduklarını da belirttiler.

İlk kez baba olan BJ Barone ve Frankie Nelson, oğulları Milo’yu Gay Pride gününde kucaklarına aldılar. Kanadalı fotoğrafçı Lindsay Foster, bu dokunaklı anı ölümsüzleştirdi. İki baba çocuklarını gördüğü ilk anda ağlamaya başladı. Fotoğrafçı Foster Facebook sayfasına, “Onlar da her ebeveynin hissettiği duyguları sonuna kadar yaşadı” diye yazdı. Çiftle uzun süre vakit geçirdiğini belirten Foster, “İkisinin de bebek sahibi olmaya son derece hazır olduğunu gözlemledim” ifadesini kullandı.

admin

Temmuz 5th, 2014

No Comments

Bir Cevap Yazın

ON AİR